Сб, 20.07.2019, 12:30
Вітаю Вас Гість | RSS
ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ АВТОТРАНСПОРТУ
Пошук
Наше опитування
Оцініть Наш сайт
Всього відповідей: 110
Статистика

Онлайн всьго: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар свят
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Наша гордість

 

Богдан Рижов учень групи № 6 нашого Ліцею "Слюсар з ремонту автомобілів" бере участь в шоу "Україна має талант" і допомагає армії

Учень нашого Ліцею Повалєй Андрій Андрійович, що навчається на ІІ курсі в групі № 13 за спеціальністю "Електрогазозварник", брав участь у чемпіонаті України з кікбоксінгу серед студентів, який пройшов у м.Бровари Київської області та зайняв почесне ІІ місце.

 

Рогачевська Любов Іванівна 32 роки працює в ліцеї автотранспорту. Спочатку майстром виробничого навчання, потім викладачем спецтехнології зварювальників. Використовує на уроках нетрадиційні форми і методи. Нею виконано цілий ряд методичних розробок з питань навчання та виховання учнів. Викладач вищої категорії - нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України.

 

Зв’язав своє життя з профтехосвітою і інженер – будівельник Хижняк Володимир Миколайович. Всі свої знання та навички він віддає учням. Зараз це досвідчений викладач вищої категорії – методист. Неодноразово нагороджувався грамотами Запорізької обласної адміністрації.

 

 

Вхід на сайт
Я МАЮ ПРАВО!
в рамках проекту

Наша e-mail адреса:

Адреса ліцею: 69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 9.

(зупинка міського транспорту: «Універмаг Україна», «Цирк»)

Телефони: (061) 224-67-84; (061) 239-86-91; (061) 233-61-37.

Copyright MyCorp © 2019