Сб, 19.01.2019, 01:06
Вітаю Вас Гість | RSS
ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ АВТОТРАНСПОРТУ
Пошук
Наше опитування
Оцініть Наш сайт
Всього відповідей: 110
Статистика

Онлайн всьго: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар свят
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Нові форми навчання

Навчальний процес    Матеріальна база        Дозвілля       

 

Нові форми навчання

Участь ДНЗ "Запорізький ПЛА" в Українсько – Німецькому інтерпроекті.

 

Наш професійний ліцей є одним з семи професійно – технічних навчальних закладів України, які стали пілотними для впровадження німецько – українського інтерпроекту.

Метою проекту "Підтримка реформи професійно-технічної освіти в Україні" є посилення спрямованості профосвіти на вимоги ринку праці. Ця проблема вирішується за допомогою розробки і впровадження Стандарту ПТО. При цьому враховуються інтереси всіх учасників процесу: замовника, виконавця (ПТУЗ) та учнів, що навчаються.

Робота в проекті цікава тим, що проблеми пов'язані з розробкою і апробацією стандарту вирішуються з використанням досвіду європейських країн і адаптуються до ринку України, з урахуванням його особливостей.

При розробці Стандарту «Монтажник будівельний» була створена робоча група з представників будівельних організацій «Константа», «Стальконструкція-103», працівників ПТО, і викладача спеціальних дисциплін ліцею Хижняком Володимиром Миколайовичем.

 

Робочою групою було ухвалено рішення про розробку нового стандарту по інтегрованій професії Монтажник будівельний, яка складається з чотирьох вузько профільних, що дає можливість готувати кваліфікованих фахівців, які відповідають вимогам ринку праці будівельної галузі: арматурник; бетоняр; муляр; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій.

Слід зауважити, що розроблена в рамках реалізації Проекту модель взаємозв’язків світу праці і ПТО, та на її основі принципи і механізми створення стандарту “Монтажник будівельний” вперше пропонує цілісний і системний підхід до Стандарту; де ринок праці є і першоджерелом і еталоном якості підготовки учнів.

Протягом 2008-2009 років ліцей автотранспорту приймав участь у проекті Міністерства освіти і науки України та Товариства технічного співробітництва (GTZ) Німеччини "Реформа професійно-технічної освіти з урахуванням енергоефективності, з розробки і апробації курсу "Основи енергоефективності". Метою проекту є формування інтересу учнів в питаннях енергозбереження: та енергоефективності виробництва щодо обраної професії; впровадження предмету "Основи енергоефективносгі" в навчальний процес. Займається цим проектом викладам ліцею Булат Тетяна Володимирівна.

Завдяки участі в цих інтерпроектах зміцніла наша матеріальна база, ми отримали унікальне обладнання, яке дозволяє проводити навчання майбутніх будівельників з використанням енергозберігаючих технологій.


Навчання в вищих навчальних закладах

Випускники, які одержали середню освіту, можуть продовжувати навчання у вищих навчальних закладах.

В 2005 році ліцей включено в структуру навчально-наукового комплексу Запорізького національного університету.

 

Співробітництво з центрами зайнятості

 

Ліцей здійснює підготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів на замовлення будівельних та автотранспортних підприємств. На нашій базі щорічно навчаються 8-10 груп безробітних. Цього року в нас проходили професійну підготовку та перепідготовку безробітні за професіями електрогазозварника, столяра, маляра-штукатура, слюсаря з ремонту автомобілів. Теоретичні знання безробітні слухачі отримують у навчальних класах та майстернях ліцею, виробничу практику проходять на запорізьких підприємствах, що дає їм можливість оволодіти навичками роботи на сучасному обладнанні безпосередньо на робочому місці адаптуватися в умовах виробництва та сприяє їх подальшому успішному працевлаштуванню.

Вхід на сайт
Я МАЮ ПРАВО!
в рамках проекту

Наша e-mail адреса:

Адреса ліцею: 69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 9.

(зупинка міського транспорту: «Універмаг Україна», «Цирк»)

Телефони: (061) 224-67-84; (061) 239-86-91; (061) 233-61-37.

Copyright MyCorp © 2019