Сб, 20.07.2019, 12:31
Вітаю Вас Гість | RSS
ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ АВТОТРАНСПОРТУ
Пошук
Наше опитування
Оцініть Наш сайт
Всього відповідей: 110
Статистика

Онлайн всьго: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар свят
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Професії

Професії:

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

      виконує ремонт і складання автомобілів, в т.ч. дизельних, газобалонних, cпеціальних вантажних, автобусів,  імпортних легкових автомобілів, вантажних пікапів і мікроавтобусів. Розбирає, дефектує деталі, ремонтує, складає складні агрегати, складові одиниці і прилади, замінює їх при технічному обслуговуванні та ремонті. Перевіряє гальмові та ходові властивості автомобілів. Виконує слюсарну обробку деталей по 7 - 10 квалитетах із застосуванням складного універсального обладнання. 

Докладніше про професію

 

 

 

Електрогазозварник виконує ручне електродугове та газове зварювання (різання) деталей,

 

 конструкцій та труб із сталі, чавуну, кольорових металів і сплавів, зварювання на автоматах, напівавтоматичне зварювання за допомогою автоматичних маніпуляторів.

 

Докладніше про професію

 

 

Водій автотранспортних засобів категорії "В"  

та категорії "С" 

керує автотранспортними засобами, які відносяться до категорії „В” та категорії "С" за різних дорожніх умов. Знає та виконує вимоги правил дорожнього руху перевезень вантажів, пасажирів чи багажу. Забезпечує належний технічний стан автотранспортного засобу. Подає автотранспортний засіб під навантаження та розвантаження або до місця посадки і висадки пасажирів. Контролює правильність завантаження, розміщення та кріплення вантажів у кузові автотранспортного засобу малої вантажопідйомності, а також порядок розміщення пасажирів у легкових автомобілях.Усуває технічні несправності, які виникають під час роботи автотранспортного засобу. Заправляє автотранспортні засоби паливом та іншими експлуатаційними матеріалами. Оформлює дорожню документацію. Надає першу допомогу потерпілим під час дорожньо-транспортних пригод.

 

Докладніше про професію

 

 

 

 

Маляр  фарбує поверхні різними фарбами та лаками, сухими порошками, у кілька тонів, здійснює шліфування, лакування, полірування, шпаклювання, ґрунтування і прооліфлення їх механізованим інструментом. Самостійно готує складні колери. Реставрує пофарбовані поверхні, лінкруст, лінолеум та інші матеріали. Здійснює лакофарбові покриття на склі та керамічній емалі. Виготовляє складні трафарети і гребінки для оздоблення фарбованих поверхонь.

 

Докладніше про професію

 

 

Штукатур  Наносить штукатурний розчин на поверхню за допомогою розчинонасоса. Обштукатурює вручну прямолінійні поверхоні стін стель, гладких стовбурів, пілястрів, ніш з укосами, балок постійного перерізу та ремонт поліпшеної штукатурки. Обштукатурює укоси, присхідці та відливи. Готує декоративні розчини та розчини для штукатурок спеціального призначення (гідроізоляційних, газоізоляційних, звуковбирних, термостійких, рентгенонепроникних тощо) за готовим рецептом. 

 

Докладніше про професію

 

 

Монтажник будівельний     виконує роботи середньої складності під час монтажу та складання конструкцій будівель і споруд із окремих елементів та укрупнених блоків, кладки та ремонту кам'яних конструкцій будівель, мостів,

промислових та гідротехнічних споруд, виготовляння та монтажу арматури й арматурних конструкцій; бетонування монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій. 

Докладніше про професію

 

Стропальник  стропує та ув'язує прості вироби, деталі лісові та інші аналогічні вантажі масою понад 25 т для їх піднімання, переміщення та укладання. Стропує вироби, деталі та вузли, що вимагають підвищеної обережності: технологічне устаткування та пов'язані з ним конструкції, вироби, вузли, машини та механізми безпосередньо під час стапельного і секційного складання і розбирання, а також під час складання і розбирання машин, апаратів, конструкцій збірних елементів будівель та споруд і аналогічних складних вантажів. 

Докладніше про професію

 

 

Машиніст крану автомобільного  керує автомобільними кранами вантажопідйомністю до 6,3 т включно під час монтажних робіт, робіт з навантажування, розвантажування, перевантажування та транспортування елементів будівельних конструкцій штучних, сипких, лісових та інших аналогічних вантажів. 

 

Докладніше про професію

 

Вхід на сайт
Я МАЮ ПРАВО!
в рамках проекту

Наша e-mail адреса:

Адреса ліцею: 69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 9.

(зупинка міського транспорту: «Універмаг Україна», «Цирк»)

Телефони: (061) 224-67-84; (061) 239-86-91; (061) 233-61-37.

Copyright MyCorp © 2019