Сб, 20.07.2019, 12:30
Вітаю Вас Гість | RSS
ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ АВТОТРАНСПОРТУ
Пошук
Наше опитування
Оцініть Наш сайт
Всього відповідей: 110
Статистика

Онлайн всьго: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар свят
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Вступнику

Правила прийому         Професії        Які потрібні документи      

 Інформація для вступників

Запрошуємо на навчання до Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» випускників 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та інтернатних закладів освіти.

 

Ліцей розташовано у центрі м. Запоріжжя за адресою:
вул. Волгоградська, буд. 9 (зупинка міського транспорту: «Універмаг Україна», «Цирк»). Біля ліцею розташована Автостанція № 2 з напрямком маршрутів приміського сполучення.

 

Навчання у ДНЗ «ЗПЛА» безкоштовне. Учні отримують академічну стипендію, а учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування знаходяться на повному державному утриманні.

У ліцеї створено належні умови для підготовки молодого кваліфікованого робітника, а саме: діють навчальний корпус, навчально-виробнича майстерня, автодром, спортивна й актова зали, бібліотека з читальним залом, медичний пункт, їдальня.

На період навчання іногородні учні безкоштовно забезпечуються гуртожитком, який розташований неподалік навчального закладу. У гуртожитку для учнівської молоді обладнано тренажерну залу.

 

Виробниче навчання та виробнича практика проходить відповідно до укладених договорів з провідними промисловими підприємствами-замовниками робітничих кадрів.

Учні ліцею проходять виробниче навчання та виробничу практику на таких підприємствах: ТОВ «МЕТІНВЕСТ ПРОМСЕРВІС», ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. Кузьміна» та інших.

За період виробничого навчання та виробничої практики на підприємстві учні отримують заробітну плату згідно чинного законодавства.

 

Приймальна комісія працює щоденно у робочі дні з
08.00 до 16.30.

Телефон – (061) 233-61-37; (061) 224-67-84

Вхід на сайт
Я МАЮ ПРАВО!
в рамках проекту

Наша e-mail адреса:

Адреса ліцею: 69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 9.

(зупинка міського транспорту: «Універмаг Україна», «Цирк»)

Телефони: (061) 224-67-84; (061) 239-86-91; (061) 233-61-37.

Copyright MyCorp © 2019